Kuşadası Kampı

Fiyatı Sorunuz

Kuşadası Kampı Hakkında Genel Bilgiler

Ülkemizin en güzel tatil beldelerinden Kuşadası’nda, 8000 bin metrekare alan üzerinde kurulu olan Kuşadası Kampı 58 tanesi ikiz villadan oluşmaktadır. Merkeze mesafesi 2 km uzaklığındadır. İyot akımın bulunduğu ve sakinliğiyle bilinen Kuşadası Kampı şehir merkezine olan yakınlığı ile lokasyon olarak elverişli bir konuma sahip olmakla beraber, aynı zamanda da dağların eteklerinden gelen keklik sesleriyle de doğaya bir o kadar yakındır.

Tesiste bulunan havuz, 17x40mt ebatlarında olup, ayrıca 1 çocuk havuzu, müşteriler için ayrı soyunma odaları ve havuzbaşı partileri için tasarlanmış havuzbaşı barbeküsü de bulunmaktadır. Kadınlar plajına servis imkanı vardır.

Güzel bir günün ardından zengin menüsü ile günü tamamlamak isteyen misafirlerimiz ana restoranda birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirler. Yemek sonrası keyifli vakit geçirmek isteyenler için tasarlanmış oyun salonumuz bulunmaktadır.

Tüm dairelerimiz 1+1dir. Dairelerimiz klimalıdır, yataklarımız çift kişiliktir, salonlarımızda yatak olma özelliğine sahip oturma grubu vardır. 4 kişiye kadar kalınabilmektedir.Dairemizde mutfak ve banyo mevcuttur.

 

Lütfen Arayınız

Otel Bilgileri

  • - Ücretsiz

Benzer Oteller

Kuşadası Kampı

Kuşadası Kampı

Aydın Kuşadasi

Lütfen Arayınız

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2