Hakkımızda

Eğitim dünyasının önemli bir basamağı olan uzaktan eğitim ve dijital platformdaki eğitimlerin Türkiye’deki sayılı merkezlerinden olan Madrasa Akademi, ülke çapında gerçekleştirmiş olduğu eğitim faaliyetleri ve kamu yararı gözeten sponsorluklar ile sektörde söz sahibi olan bir kuruluştur. 15 yılı aşkın bir süredir, eğitim dünyasında liderlik rolünü üstlenen Madrasa Akademi, 2019 yılı itibari ile, bu başarısını turizm sektöründe de sürdürmeye devam etmiştir.

Madrasa Akademi yine bir ilke imzasını atarak, turizm camiasında yeni bir nefes, yeni bir soluk olmuştur. Turizm camiasındaki bu yeni ses, Kamu Kamp adı ile hayat bulmuştur.
 

Kamu Kamp, home otel konsepti ile müşterilerine güzel bir tatil fırsatı sunarak, özellikle kamuda çalışan müşterilerinin, hem ekonomik hem de huzurlu bir tatil geçirmelerini hedeflemiştir. 2019 yılı itibari ile, kamu kamp çatısı altında, Didim Akbük ve Didim Yeşilkent olmak üzere iki ana merkezde hizmet verilmiştir.
 

2020 yılında hem kış, hem yaz tatili için yeni fırsatlar sunan Kamu kamp, ülke çapında birçok otel ile anlaşma sağlayarak müşterilerine ekonomik bir tatil fırsatı sunmaya devam edecektir. Kamu kamp güvencesi esas olmak üzere,  kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen ve seçkin otellerden oluşan otel seçkisi ile, kamu kamp müşterileri, bu yıl da tatilin keyfini doyasıya yaşayacaklardır.
 

Kaliteli, güvenilir ve ekonomik tatilin ilk adresi Kamu Kamp; yenilikçi, inovatif ve insana değer veren hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam edecektir.

 

MADRASA AKADEMİ TURİZM

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2