Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Konaklama Sözleşmesi

KONAKLAMA SÖZLEŞMESİ

 Bir tarafta ilerleyen maddelerde Müşteri olarak anılacak olan gerçek ve/veya tüzel kişi ve bir tarafta ilerleyen maddelerde KAMU KAMP olarak anılacak olan adres KAMUKAMP Fevzipaşa mah, Atanaj Cad No:26/A, 09270 Didim/Aydın TÜRKİYE ; ilerleyen maddelerde Taraflar olarak anılacak olan bu taraflar; işbu sözleşmenin resmi bir teklif olduğunu, ücretli konaklama hizmetinin sunulması için tüm şartları içerdiğini, aşağıda belirtilen tüm şartların taraflar için bağlayıcı (kati) olduğunu, http://www.kamukamp.com  internet sayfasında yer aldığını, müşteri tarafından değiştirilmeyeceğini göz önünde bulundurarak, işbu sözleşmeyi aşağıdakiler çerçevesinde akdetmiş bulunmaktadırlar:

1. SÖZLEŞME KONUSU

1.1. İşbu sözleşme uyarınca Kamu Kamp, Müşterinin talebi üzerine Kamu Kamp’da konaklama hizmetini sunmakla yükümlüdür (ilerde ‘Hizmet’ olarak anılacak).

1.2. İşbu sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte Müşteri; Kamu Kamp’da konaklama kuralları, rezervasyon kuralları ve tarifeleri hakkında bilgilendirildiğini teyit edecektir.

1.3. İşbu sözleşme akdedildiği andan itibaren Kamu Kamp, Müşterinin talebini teyit edecektir.

2. KONAKLAMA REZERVASYONUNUN ŞEKLİ

2.1. 0312 2195596 -97 numaralı rezervasyon hattını arayarak veya www.kamukamp.com’un internet sayfasındaki rezervasyon formunun doldurulması yoluyla gerçekleştirilebilir. 0 312 219 55 96 -97 numaralı rezervasyon hattını arayarak veya www.kamukamp.com’un internet sayfasındaki rezervasyon formunun doldurulması veya 0 530 159 55 96 whatsap hattına konaklama bilgilerini göndermek yoluyla gerçekleştirilebilir.

2.2. Müşteri talebini fesih etmek ve ücretinin kesinti sonrası geri kalan tutarını almak ister ise; rezervasyonunu en geç konaklama tarihinden 15 gün önce iptal etmek zorundadır. 

2.3. Müşterinin, rezervasyonunda değişiklik yapma talebini Kamu Kamp’ın hizmet sunma tarihinden en geç 15 gün önce Kamu Kamp’a  iletmesi gerekmektedir. 

2.4. 2022 Yılı konaklamalarında geçerli olmak üzere rezervasyon değişikliği (kişi sayısı, oda tipi) değişiklik, talep edildiği günün şartlarına uygun kota fiyatlarından yapılacaktır.

2.5. İşbu sözleşme ile Müşteri, kayıt sırasında özel indirimin uygulandığı dönemdeki rezervasyonda herhangi bir sebepten dolayı değişiklik yaptığı/yapmak istediği takdirde rezervasyonun, söz konusu rezervasyon değişiklik talebinin teyit edildiği tarih sırasında uygulanan fiyatları göz önünde bulundurarak yapılacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

2.6. Çocuklar için indirim ebeveynleriyle aynı odada kalmaları halinde uygulanacaktır. Rezervasyon kaydı sırasında, Müşteri tarafından bildirilen çocuğun yaşı dikkate alınacaktır. Çocuğun yaşının Rezervasyon kaydı sırasında yetkili şahıs tarafından talep edildiği kimlikte belirtilen yaştan farklı olduğu tespit edildiği halde rezervasyonda gereken değişiklikler yapılıp bundan doğacak ücret farkını Müşteri karşılayacaktır.

3.ÖDEME ŞEKLİ

3.1. Müşteri, Rezervasyon formunda beliritlen banka hesabına anlaşılan şartlar çerçevesinde havale olarak yapılacaktır.

3.2. Müşteri faturayı e fatura olduğu için mail adresine mail atılarak veya Kamu Kamp’da teslim alacaktır.

4.ÖDEMENİN İADE ŞEKLİ

4.1.  Rezervasyon iptal talebi tahmin edilen giriş tarihinden giriş tarihinden 15 gün ve daha uzun süre kala iptal edilmesi durumunda, toplam tutarın tamamı misafirin ödeme yaptığı banka hesabına veya kartına iade edilir. 7 gece kalana kadar iptal edilmesi durumunda toplam konaklama tutarının %50 ‘si kesilerek kalan tutarın tamamı misafirin ödeme yaptığı banka hesabına iade edilir. İptal talebini giriş tarihinden 7 gün veya daha az bir süreden erken bir tarihte iptal edildiği durumunda misafirden alınan konaklama ücretinin geri iadesi mümkün olmayacak; tutarın tamamına no Show uygulanacaktır.

4.2.  Rezervasyon kaydı sırasında, yapılan ödemelerde geri ödeme, ödemenin yapıldığı banka hesabına geri yatırma işlemi yapmak suretiyle yapılacaktır.

4.3 Rezervasyon iptalinde mücbir sebepler; doğal afetler ,terör, kalkışma hareketi ve belgelenebilen ölüm (1.ve 2. derecede yakınlar), kaza ve hastalık(tam teşekküllü hastane raporu)gibi durumlarda Kamu Kamp misafire No Show uygulamaz

5.KONAKLAMA ŞEKLİ

5.1. Giriş sırasında Müşterinin yaşı ve kimliği kontrol edilecektir. Müşterinin yanlış bilgi vermesinden dolayı yapılan harcamaları Müşteri karşılayacaktır.

5.2. Müşteri, Kamu Kamp’a vardığı saat kaç olursa olsun, Kamu Kamp’a giriş günü en erken saat 15.00 itibari ile odaya yerleşeceğini ve Kamu Kamp’dan çıkacağı saat kaç olursa olsun en geç saat 10.00’da odadan çıkış yapacağını, odadan çıkış yaptıktan sonra kendisine verilecek ek hizmetin bedelini ödeyeceğini kabul edecektir.

5.3. Rezervasyon kayıt esnasında konaklama ücretinin %50'si alınacaktır.

5.4. Evcil hayvanlar Kamu Kamp tarafından kabul edilmeyecektir.

5.5. Müşterinin Kamu Kamp’a yerleştikten sonra Kamu Kamp’ın konaklama taahhütlerini yerine getirmemesi dışında bir sebepten dolayı hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir.

6. TARAFLARIN SORUMLULUĞU

6.1. Müşteriye kalitesiz hizmet sunulduğu durumda müşteri, şikâyetini yazılı şekilde konakladığı esnada Kamu Kamp temsilcisine bildirecektir. Aksi takdirde Kamu Kamp tarafından sunulan hizmet kusursuz ve zamanında sunulmuş sayılacaktır.

6.2. Müşterinin, sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal etmesi durumunda Müşteri, yapmış olduğu ihlal sonucu Kamu Kamp’ın uğradığı her türlü zararı karşılamayı kabul ve taahhüt eder.

6.3. Misafir, Kamu Kamp düzenini bozacak hal ve tavırlarda bulunması halinde, Kamu Kamp misafirin ücret iadesi yapılmadan Kamu Kamp’ı terk etmesini isteme hakkına sahiptir.

6.4. Tesiste konaklayan misafirlerimizin dışarıdan gelen ziyaretçileri yönetim kurulunun almış aldığı karara istinaden tesise alınmayacaktır. Konaklayan misafirin onayı olması halinde gelen ziyaretçi için günü birlik kullanım koşulları ücretli olarak uygulanır.

 7. DİĞER HÜKÜMLER

7.1. Olumsuz hava şartları, grev-lokavt, terör, askeri harekât, sel, yangın vs. Bu tür durumların meydana gelmesi durumunda Kamu Kamp, hizmet vermeye devam etmeyebilir. Bu durumda rezervasyonu olup ödeme yapmış olan misafirlere ödemeleri iade edilir.

7.2. İşbu sözleşme uyarınca doğacak ihtilafların çözülmesi gerektiğinde yetkili  Ankara  mahkemeleridir.

 

Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.