Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Covid-19 Önlemleri

Kamu Kamp  tesislerinin, lokasyon itibari ile üç büyükşehire yakın konumda olması (İzmir, Aydın ve Muğla) sağlık hizmetine ulaşılabilmesi anlamında da bir avantaj sağlamaktadır. İzmir Aydın ve Muğla Büyükşehir sınırları ve ilçeleri dahilinde; 4 üniversite ve 36 adet hastanesi bulunmaktadır. Bu bağlamda, Kamu Kamp ile tatil yapan misafirlerimizin sağlık hizmetine ulaşma olanağı diğer turizm bölgelerine oranla daha fazla ve daha kolaydır.

Maske-Eldiven-Bone: Kamu Kamp personeli gerek toplu olarak bulunulan mekanlar da gerekse, odaların temizliğini sağlarken, maske, eldiven ve bone kullanarak müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde hizmet almalarını sağlamaktadırlar. Tesis girişinde ve tesisisin belirli yerlerinde el dezenfektanı bulunmaktadır.

Sosyal Mesafe Kuralı: Kamu Kamp klasik otel anlayışından farklı olarak, home otel konsepti ile hizmet verdiğinden, müşterilerine kendilerini ev konforunda hissetmelerini sağlar. Odalara giriş ve çıkışlar, Her odada geniş balkon bulunmakla birlikte, sosyal mesafenin korunduğu geniş oda aralıkları bulunmaktadır.

Odalar 24 Saat Boş Beklemektedir: Bakanlığın belirlemiş olduğu standart saat olan 12 saatin de üzerinde 24 saatlik bir zaman diliminden sonra oda teslimatı yapılmaktadır. Bu süre zarfında; odalar hijyen kurallarına uygun olarak temizlenip yeni sahiplerine teslim edilmektedir.

Çarşaf ve PikeTakımı: Covid-19 hijyen kuralları kapsamında her kişi için kullanılacak olan çarşaf takımı 90 derecede yıkanacak olup gerekirse misafirin isteği sonrası yanında da serilebilecektir

Havuz ve Şezlong: Yüzme havuzlarında, personel koruyucu kıyafet kullanmaktadır. Havuzlardaki oturma alanları ve şezlonglar sosyal mesafe kuralına göre dizayn edilmiştir. Havuz suyundaki klor seviyesinin açık havuzlarda 1-3 ppm seviyesindedir. Havuz ve plaj çevresindeki duş ve tuvaletler düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.

Tüm dünyanın ve ülkemizin karşı karşıya kalmış olduğu covid-19 salgını, almış olduğumuz önlemlerle daha sağlıklı ve daha güvenilir geçecektir. Covid-19 aldığımız önlemlerden daha güçlü değildir. Mutlu ve sağlıklı tatiller dileriz.

Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.